home Eindhoven
040 2543842
Bouwhandelingen of bouwputhandelingen

Met passie en betrokkenheid organiseert ESL al jaren evenementen van heel groot tot klein.
 Onze kracht is het out of the box denken om uw gasten, klanten en relaties te verrassen. 
We zijn altijd bezig met vernieuwingen en trends binnen de branche.
We ontwikkelen concepten op onze jarenlange ervaringen

De projectplannen worden uitgevoerd!. De bouwstart en verkoop kan beginnen een belangrijk moment voor u en alle betrokken partijen om stil bij te staan en zeker om te vieren. We  slaan graag met u de eerste paal . Een belangrijk moment om te vieren met de toekomstige of potentiële bewoners. Na de officiële speeches is een ludieke officiële bouwhandeling vaak een belangrijk moment van het 1e paal evenement. Daarnaast kunnen we u ook ondersteunen bij verkoopdagen ,viering van het hoogste punt met origineel pannebier. En natuurlijk het openingsfeestof de sleuteloverdracht
 Voor elke fase maken we graag binnen het gewenste budget een origineel en passend concept .


Klik hier voor een impressie voor een eenvoudige maar leuke bouwhandeling

Rode knoppen grote scharen
e.d. voor symbolische starthandelingen

Eerste paal slaan of Bouwhandeling op nostalgische wijze uitgevoerd een een oude houten driepoot heistelling

 

ESL heeft de afgelopen jaren veel ervaringen opgedaan met de vele bouwhandelingen voor allerlei projecten
Buiten deze projecten zijn we ook zeer actief in het openen van winkels en winkelcentra met de daarbij behorende handelingen en acties, Ook bij diverse zakelijke bijeenkomsten  ( B2B)  heeft ESL zijn  toegevoegde waarde  bewezen.
 Hieronder vindt u een aantal voorbeelden van bouwhandelingen,waarbij we onze medewerking verleend hebben op het gebied van organisatie,facilitair en of entertainmentvak.

Organisatie: waarbij ESL de regie van die dag voor u uit handen neemt en wij alles van A t/m  Z voor uw regelen. Van de uitnodiging tot de audio / visuele presentatie.
Facilitair: waarbij ESL regelt dat alle benodigde  materialen geregeld zijn, van rode loper tot bestek en van microfoon tot plasmaschermen en alles wat er nog bij hoort.

Entertainment :waarbij ESL zorgt voor de juiste artiest/act op de juiste plaats van een portier voor een goede ontvangst,  tot een band voor een spectaculair slot en alles wat er tussen inzit. Maar ook heeft ESL bewezen  de officiële handelingen  te kunnen voorzien met een ludiek karakter,waardoor uw evenement nog meer impact heeft op uw gasten.
Vaak wordt dit soort happeningen ondersteunt met special effects zoals  streamers,  flashborden, en
confettiscooters etc.

 
Ludieke ceremoniemeester met s
toringsact bij een bouwhandeling
klik op de foto voor meer informatie
 
Grote uitvoering van sleutels
voor een symbolische sleuteloverdracht

Feestelijke bouwhandeling
Eerste paal slaan

Bertje de bouwer bij
Opening Centrum
Jeugd en gezin Kampen

confetti en streamereffecten bij bouwhandelingen

Foto impressie van  Bertje bij een eenvoudige bouwhandeling
Met speciale kruiwagen


Rode loper bij eerste paal  slaan
of andere bouwhandeling
 voor de aankleding
van de ontvangst


Sleuteloverdracht  bij oplevering nieuwe woning


Meet and greet
met Bob de Bouwer

BOB de bouwer samen met Bert de sloper
Sloophandelingen  met Bob de bouwer
voor meet and greet  actie met Bob de Bouwer
klik op de foto voor meet and greet met Bob

live Film of luchtfotografie

Opening met Robot

Onthullingsdoek  met vallend doek


 Eyecatchers   airtubes


Impressiefoto's
Jacoba van Beieren hof
in Voorhout


Muzikaal Entertainment van de muzikale bouwvakkers

Duurzame Openingsthema

Stadion toeter
 

Klik hier voor een impressie voor een eenvoudige maar leuke bouwhandeling


Abseilen bij hoogste punt
of opening van het pand


Rode knoppen

Door onze jarenlange ervaring bij het facilitair en feestelijk ondersteunen en begeleiden van bouwprojecten, zijn wij uitgegroeid tot het meest toonaangevende organisatieburo voor presentaties, bewonersbijeenkomsten, sloopfeesten, eerste bouwhandelingen en openingen.

Wij verzorgde diverse bouwhandelingen voor zowel projectontwikkelaars,woningbouwverenigingen, landelijke en gemeentelijke overheden en winkelcentra.
We bieden een scala aan mogelijkheden voor elk bijzonder of feestelijk moment  vanaf de eerste presentatie, sloophandeling, het slaan de eerste paal, het hoogste punt en uiteindelijk kan natuurlijk een feestelijke opening worden door ons verzorgd.
Mede door onze grote ervaring kunnen we uw organisatie daarmee ontlasten  en zijn we in staat in korte tijd een goed uitgebalanceerd progamma samen te stellen.
Wij kunnen de organisatie voor uit handen nemen of delen voor uitdelen.

Wij zorgen dat alles tot in detail verzorgd is: tenten, stroomvoorziening, audio visuele middelen, meubilair, catering, topontvangst voor uw gasten, Artiesten en natuurlijk  een toepasselijke officiële handeling met daarbij behorende effecten

 

 
Eerste paal  op nostalgische wijze  geheid
 

Confettieshooter (Co2 shooter)
 

Vallend doek 2x2x2m
Productpresentatie

Kanon
voor startschot

Flashbord vuurwerkbord 

Kabuki effecten   


Opera uit een jurk


Percussie en slagwerkgroep 


Exclusive strings

 
Openingshandeling met motoragent

Klik hier voor een impressie voor een eenvoudige maar leuke bouwhandeling
 
Hoogste punt    rivierenbuurt Amsterdam

top ontvangst in stijl met rode loper

  


Bedrukte paraplus voor uw gasten

Vrachtwagen bij openingsact Nieuw opleiding Zadkine in Rotterdam

Vallend doek bij presentatie van Beleef de buzz

Vuurwerk bij openingen
 
Onthulling kunstwerk Nootdorp
Onthulling kunstwerk  winkelcentrum Nootdorp   
esleventsnl_aviko_ballonnenwedstrijd_ballonwedstrijd_esl88.jpg
 Ballonnennet voor het oplaten van een groot aantal ballonnen
 huurprijs net 7,50
 code KABA11

Klik hier voor een impressie voor een eenvoudige maar leuke bouwhandeling

Special events geregeld van A tot Z

 

Flashbord met vuurwerkfonteintjes voor het presenteren van bijvoorbeeld  een nieuw bedrijfslogo of een artist impression van een nieuw bouwproject
Klik op de foto voor meer informatie

 

Megagroot vallend doek ( flashdrop) bij Hof van Gelderland in Ede

Afmeting 10 x 6m drop and fall doek

Tel nr. 040-2543842  mail naar info@ESLevents.nl
     
  Algemene voorwaarden

Home

 

  ESL Presenteert  

 

    

meer weten over ESL?

Hastelweg 262

Eindhoven

Telefoon 040-2543842

Mail: info@eslevents.nl

Referenties
 
     
www.bertje.nl Spelverhuur www.pret.nl

Home